Excelente Casa Na Praia Da Barra Para Ate 8 Pessoas
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Excelente Casa Na Praia Da Barra Para Ate 8 Pessoas Ρίο ντε Τζανέιρο με 2 υπνοδωμάτια είναι κοντά στα τουριστικά σημεία, όπως το Cidade das Artes, που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.
Αυτό το κατάλυμα απέχει 10 λεπτά οδικώς από πολιτιστικούς χώρους, όπως Museu Seleção Brasileira.
Η θέα στον κήπο αναβαθμίζει την ποιότητα διαμονής. Οι παροχές μπανίου στην Excelente Casa Na Praia Da Barra Para Ate 8 Pessoas περιλαμβάνουν επίσης walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα. Επίσης, οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει μικρή κουζίνα, καθώς και τραπεζαρία για την εξυπηρέτηση των επισκεπτών. Επίσης, το κατάλυμα προσφέρει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο, που επιτρέπει στους επισκέπτες να ετοιμάζουν τα γεύματα τους. Οι επισκέπτες έχουν τη δυνατότητα να γευματίσουν στο Sabor Oceanico, που είναι σε απόσταση 150 μέτρων. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Κεντρικός ς Estação D Pedro II επίσης βρίσκεται σε απόσταση 20 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Alfa Center2926 χλμ.
- La Playa Festmall2547 χλμ.
- Εμπορικό κέντρο Barra2,7 χλμ.
- Comercial Park Place3347 χλμ.
- Marapendi Shopping1694 χλμ.
- Estacio1264 χλμ.
- Παραλία Barra3616 χλμ.
- Atiaia Spa and Fitness3462 χλμ.
- Barra da Tijuca Beach3 χλμ.
- Shopping Ocean Mall3079 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν Αεροδρόμιο28 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Κεντρικός Σταθμός Estação D Pedro II20 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στις εγκαταστάσεις της η Excelente Casa Na Praia Da Barra Para Ate 8 Pessoas;
Οι πελάτες της η Excelente Casa Na Praia Da Barra Para Ate 8 Pessoas μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν από η Excelente Casa Na Praia Da Barra Para Ate 8 Pessoas;
Η Excelente Casa Na Praia Da Barra Para Ate 8 Pessoas απέχει 30 χλμ. από το Ρίο Ντε Τζανέιρο Σάντος Ντουμόν. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Excelente Casa Na Praia Da Barra Para Ate 8 Pessoas;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια σε η Excelente Casa Na Praia Da Barra Para Ate 8 Pessoas.